Kurzy Nordic Walking 2015

Chcete sa naučiť niečo nové, zdraviu prospešné a pritom jednoduché? Alebo ste už sem tam walkovali a potrebujete sa zdokonaliť? Či ste fyzioterapeut, lekár, sestra, športovec, tréner, telovýchovný pracovník, turistický sprievodca a chcete NW využiť ďalej? Máme pre Vás rôzne kurzy, ktoré Vás pripravia teoreticky aj prakticky, stretnete super ľudí a ešte to bude skvelá zábava v najkrajších horách na svete, našich Tatrách.

V roku 2015 môžete s nami absolvovať:

Minikurz, to sú 3 hodiny praktickej výuky správnej NW techniky a cvičenia s paličkami. Je to základné vhupnutie do NW. Tipujeme, že po absolvovaní tohto kurzu si radi vyberiete aj ďalší z našej ponuky. Kurz je vhodný aj pre seniorov, či ľudí so zdravotným postihnutím.

Základný kurz, je celodenná praktická výuka plná dôležitých NW informácií. Je určená pre všetkých, ktorí majú záujem o Nordic Walking. Po tomto kurze budete schopný správne držať telo, zdravo kráčať a zacvičiť si s paličkami. Kurz je určený pre amatérskych aj profi športovcov, fyzioterapeutov, zdravotnícky personál, trénerov, atď., ktorý sa chcú naučiť viac o tejto najzdravšej aktivite na svete. Makáme celý deň, máte sa na čo tešiť.

Sprievodca NW, je teoretická a praktická výuka určená pre nadšencov, hobby a profi športovcov, osobných trénerov, telovýchovných pracovníkov, turistických sprievodcov, zdravotnícky personál, fyzioterapeutov a všetkých, ktorí majú záujem viesť lekcie, cvičenia, tréningy a akcie Nordic Walking. Kurz trvá tri dni v krásnej prírode Štrbského Plesa.

Inštruktorský kurz, je vedený podľa štandardov International Nordic Walking Federation a technika prednášaná na základe INWA® “10 steps”. Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Pre všetkých, ktorí majú záujem vyučovať Nordic Walking. Na základe tohto kurzu si môžete otvoriť živnosť a podnikať.

Ak ste si vybrali, alebo aj nevybrali kurz vhodný pre Vás, stačí nám len napísať. Tešíme sa na krásne stretnutia s Vami. Let’s walk for health! Zdraví Vás Lucia, prezidentka SNWA.